Wynik badania RTG płuc 64-letniej kobiety do analizy

Witam. Uprzejmie prosze o interpretacje RTG płuc mojej mamy (64 lata) Pojedyńcze zwlóknienie w dolnym polu lewego płuca. Płuca bez zmian naciekowych. Rysunek płuc naczyniowy prawidłowy. Pojedyńczy drobny cień wapienny w środkowym polu prawego płuca oraz cienie wapienne w prawej wnęce. Serce wielkości odpowiedniej do wieku.

Aleksander Ropielewski

Opis nie budzi niepokoju, jednak nie mogę stwierdzić tego z pełną stanowczością be zoceny zdjęcia RTG i znajomości stanu pacjentki.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? powód wykonywania badania? od powyższych zależy dalsze postępowanie.