Wynik badania RTG płuc u 19-miesięcznego dziecka
dzień dobry proszę o interpretację wyniku rtg dziecka 19-miesięcznego . PŁUCA BEZ ZMIAN OGNISKOWYCH. RYSUNEK OKOLOOSKRZELOWY WZMOŻONY. PRZEPONA I KATY PRZEPONOWO-ZEBROWE WOLNE. SYLWETKA SERCA W GRANICACH NORMY

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
mogą odpowiadać zmianom zapalnym oskrzeli. proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.