Wynik badania TK jamy brzusznej 57-latki do analizy

Odebrałam wynik TK jamy brzusznej i miedzy innymi jest napisane :Nerka prawa zaopatrywana przez dwie tętnice -wariant.Zdwojenie żyły górnej dolnej anomalia rozwojowa Co to oznacza i czy jest to niebezpieczne

Opis TK BRZUCHA: zdwojenie unaczynienia nerki wskazuje na odmianę rozwojowa, bywa że występują zdwojone nerki; Taka uroda...
Do interpretacji klinicznej łącznie z oceną Pani dolegliwości i wyników badń
Konieczna pełna konsultacja

Pozdrawiam