Wynik cytologii a usunięcie macicy z powodu mięśniaków

witam mam 41 lat ,6 lat temu wycięto mi macice z powodu mieśniaków i gruczatowości ,4 miesiące temu robiłam cytologie odebrałam droga pocztowa miesiąc temu mam zaznaczone sporo np aucus zmiany komórek nabłokowych itp oraz grupe 3 bylam u lekarza dostałam leki po 12 dniach pobrano mi nowa cytologie kazali czekać co mnie czeka jak wynik będzie taki sam bardzo sie boje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podany opis nie zawiera pełnego wyniku cytologii, co wyklucza możliwość wiarygodnej interpretacji. Proszę zatem zaufać lekarzowi prowadzącemu i póki co cierpliwie poczekać na wynik kolejnej cytologii.