Wynik histopatologiczny guza zbudowanego z komórek typu Sertoliego i Leydiga

Witam! Pilnie potrzebuję przetłumaczenia wyniku. Lewy jajnik - Sertoli-Leydig cell tumour of intermediate differentiation. Vimentyna (+++) CKPan (+) Inhibina (++) EMA (+) MIB1(+-14%) ER (++) PR (++) PAS (+) 7fp/10pw. Oviductus sine signislaesionibus pathologicibus.

Wynik histopatologiczny oznacza guza zbudowanego z komórek typu Sertoliego i Leydiga (androblastoma) o średnim stopniu zróżnicowania. Vimentyna (+++) CKPan (+) Inhibina (++) EMA (+) MIB1 (+-14%) ER (++) PR (++) PAS (+) 7fp/10pw. - te wszystkie wyniki badań immunohistochemicznych na receptory i markery nowotworowe potwierdzają występowanie guza typu androblastoma (wydzielającego androgeny). Zaś Oviductus sine signis laesionibus pathologicibus oznacza jajowód bez oznak uszkodzenia patologicznego. Wynik oczywiście trzeba bezpośrednio skonsultować z prowadzącym ginekologiem.