Wynik i interpretacja wyniku badania czystości pochwy

Witam, proszę o interpretację wyniku badania czystości pochwy: G.C (-) rzęsistek (-) Leukocyty ( ) Nabłonki ( ) Drożdzaki (-) Grzyby (-) Pałeczki kwasu mlekowego ( ) Bakterie: nieliczne ziarniaki gram PH 6.0 stopień czystości 3 Leczenie zostało podjęte z uwagi na występujący w cytologii silny odczyn zapalny-podano fluomizin Wyniki takie mam po stosowaniu leku fluomizin (badanie zrobione po 9 dniach od zastosowania ostatniej tabletki leku). Czy konieczne jest leczenie?

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w powyższym opisie brakuje "+" i "-" proponuję zgłosić się do lekarza. Tylko podczas badania można stwierdzić konieczność dalszego leczenia.