Wynik koronarografii po zawale

proszę o wyjaśnienie co oznacza wynik z koronarografii: GLTW-średni,dystalnie zmiana do 50-60%. GPZ-duża istotna zmiana od ujścia 90%.GD1-duża.GD2-hipoplastyczna.GD3-średnia,w ujściu zmiana istotna.GP- średnia,zmiany przyścienne.GO-duża zmiany przyścienne. GM1-średnia bez zmian. PTW-duża istotne dwie zmiany do 90%. GTZ oraz GTB- mała zmiany przyścienne.WNIOSKI: istotne zmiany w GLTW,GPZ i ujścu GD3. Istotne dwie zmiany w PTW. Tata jest po zawale bez uniesienia odc.ST (INSTEMI). leczenie-bajpasy?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest określenie wszystkich za i przeciw. Konieczne jest aby lekarza kardiolog hemodynamista się wypowiedział na temat leczenia metodą koronarografii. Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa.