Wynik kreatyniny i cholesterolu

Witam!Mam pytanie czy to dobry wynik kreatynina 81(42-80) cholesterol całkowity 6,81(3-5) RDW 10,9% (11.6-14.8) THS 3gen.1.000 W nocy mam duszności a rano ucisk klatki piersiowej z powodu kręgosłupa czy da się wyleczyć innym sposobem bo przeciw bólowy dość dużo dostaje ze nic prawie nie przechodzi, rehabilitacja również tylko cierpię.Napewno nie serce,płuc,cukrzyca, bo mam w normie.Ważę 78kg 155cm Bardzo proszę o pomoc jestem już zmęczona i chcę być zdrowa

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.