Wynik morfologii krwi a białaczka w dzieciństwie

Witam, dziś zrobiłam sobie badanie krwi - morfologię z rozmazem. Wszystko wyszło dobrze prócz RDW-CV, które wynosi 11.4 % przy normie 11.5 %. MCV jest w normie. Co to oznacza? Mam 23 lata a w dzieciństwie chorowałam na białaczkę ALL. Wszystko od wielu lat jest dobrze ale wolę dmuchać na zimne stąd to moje pytanie. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do niepokoju, takie nieznaczne odchylenie od normy nie stanowi powodu do obaw.