Wynik MR kości udowej po złamaniu

Witam oto mój wynik badania RM Złamanie kostno-chrzęstne średnicy 1cm w obrębie części kłykcia bocznego kości udowej otoczone obrzękiem szpiku. Niewielki wysięk w zachyłku nadrzepkowym. Uraz miałem pok koniec kwietnia tego roku. Ogólnie kolano nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. Czasami zaboli przy gwałtownym ruchu. Proszę o interpretację wyniku badania. Dziękuję i pozdrawiam

Witam,
Należy zawsze korelować wynik badania z objawami. Jeżeli nie ma Pan dolegliwości proszę się nie przejmować wynikiem NMR. Jedyne o czym bym pomyślał do leki wpływające na polepszenie stanu chrząstki stawowej, wiskosumplementacja.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia