Wynik rezonansu magnetycznego u 6-latki
Witam serdecznie. mam pytanie odnośnie rezonansu mojej córki-6 lat. Odc. szyjny kręgosłupa. Spłycenie lordozy. Śródrdzeniowo w odc. C5-C7 linijny obszar hyperintensywny w obrazach T2 zależnych-najpewniej odpowiada odcinkowo poszerzonemu kanałowi centralnemu. Podobny obszar śródrdzeniowo w odcinku piersiowym. Córka ma drętwienia rąk,bóle głowy, karku, zawroty i czasem podwójne widzenie. Proszę o pomoc. Dziękuję.Beata

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik powinien ocenić specjalista neurolog dziecięcy w oparciu o szczegółowe dane kliniczne.