Wynik spirometrii u 25-latki

WITAM MAM PYTANIE ROZPOZNANO U MNIE CHOROBE SYMBOL J 45 ALE CZY JEST TO NROMALNE ZE NA SPIROMETRI WYSZLO ZE WDYCHAM POWIETRZA 60 PROCENT A WYDYCHAM 90 PROCENT PANI DOKTOR NIE WIEDZIALA CO TO JEST I JAK TO LECZYC PROSZE O POMOC

Piotr Pilarski

Nie jestem w stanie wytłumaczyć jakie procenty ma Pani na myśli. Proszę zgłosić się z wynikiem do lekarza zlecającego badanie.

Pozdrawiam.