Wynik TK jamy brzusznej 68-latki
Witam , dostałam wyniki TK jamy brzusznej i nie rozumiem jednego zdania i nie wiem czy to jest coś groźnego ."w jamie brzusznej i miednicy mniejszej nie stwierdza się wolnego płynu, dwa miernie powiększone węzły chłonne okolicy pachwinowej prawej.

KOBIETA, 68 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Podany wynik fragment wyniku badania należy uznać za prawidłowy. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.