Wynik TK klatki piersiowej a ból głowy, klatki piersiowej i podbrzusza

Interpretacja TK klatki piersiowej. Badanie TK przeglądowe i po dodaniu dożylnym środka kontrastowego.W płucach widocznych kilka drobnych guzków,w segmęncie9 lewego płuca średnicy 3,7mm,w segmencie 4 prawego płuca średnicy4,6mm.Ponadto w nadprzeponowych częściach płucach niewielkie upośledzenie powietrzność,bezistotnych zmian niedodmowych. Mam bóle kute głowy klatki piersiowej ,bóle podbrzusza i nadbrzusza. jestem po gastoskopi mam tylko średniej wielkości przepuchline,kolonoskopia ok

Czy choruje Pan Pani na astmę, POCHP-to ważne informacje.
pozdrawiam , Iwona Manikowska