Wynik USG ginekologicznego u 57-latki a zalecenia lekarza

USG ginekologiczne -Trzon macicy przodozgiety,przodopochylony niejednorodny AP 37 mm z miesniakami w trzonie 73,7mm 36,7mmi w szyjce macicy 20mm Endometrium gr 2 mm jednorodne echogenne ,jajniki obustronnie bez echostruktur patologicznych .Zatoka daglasa wolna/. Cytologia 2 Zalecenia , lekarza - cytuje - najlepiej wywalic wszystko w pani wieku (57l) juz to nie potrzebne , po co sie narazac na raka .Jestem w Szoku,zadnych niepokojacych objawow nie mam.Szukam alternatywy . Dziekuje

Wielce Szanowna Pani ! Decyzja jest poważna , ale lekarz ma jakieś przesłanki , aby Pani proponować konkretne postępowanie. Pani zawsze decyduje, ale Pani decyzja musi zawierać za i przeciw. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa