Wyniki badań na toksoplazmozę, cytomegalię i różyczkę

Witam mam pytanie robiłam ostatnio badania na toksoplazmoza cytomegalie różyczkę i przeciwciała do lekarza dopiero idę 7 marca a nie rozumiem kompletnie wyniku TOKSOPLAZMOZA Toxo igG32.9 igM0.74 CYTOMEGALIA CMV igM0.38 CMV igG 238.6 RÓŻYCZKA igG56.3 igM0,532i PRZECIWCIAŁA KLASAigG2.6 KLASA igM2.6 Czy da się stwierdzić że te badania są dobre. dziękuje za szybką odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani norm laboratoryjnych, co wyklucza możliwość szczegółowej interpretacji. Proszę cierpliwie poczekać na wizytę u lekarza, który zinterpretuje wyniki.