Wyniki badań u 26-latki

Dzień dobry. Chciałbym poprosić o pomoc w interpretacji wyników badań ogólnych, które wykonałem przed planowaną wizytą u dietetyka. Badania były zalecane przez jedną z poradni dietetycznych. Link do albumu ze skanami wyników: http://imgur.com/a/STdSE Z góry dziękuję.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wyniki badań są ogólnie prawidłowe pomimo widocznych kilku odchyleń w badaniach. Warte jest spojrzenie na wynik bilirubiny całkowitej, która jest podwyższona i ewentualnie powtórzenie badań i kontrolę tego parametru. Jeżeli u Pani nie występują żadne objawy kliniczne, żadne z wyników nie sa powodem do obaw. Pozdrawiam.