Wyniki badania biopsji płata tarczycy 59-latki

Proszę o interpretację wyników mojej biopsji: "BAC/USG konglomeratu zmian lewego płata tarczycy o wymiarach 19/17 mm. W rozmazach duże tyreocyty w grupach i rozproszeniu, wykazujące cechy hiperplazji i metaplazji oksyfilnej (jak w AITD), płyn białkowy, obfity koloid. Obraz cytologiczny zmian zwyrodnieniowych w guzku hiperplastycznym. Kategoria 3 - zmiana pęcherzykowa (nieokreślona) Wskazana kontrola." Czy możliwe jest nieoperacyjne zmniejszenie guzka?

Ważne jest jeszce jak wygląda guzek w badaniu USG, czy to pirewsze badanie, czy juz buło wcześniejsze. Wazny jest róewniez poziom hormonów tarczyce, conajmiej TSH. dopiero te badania razem z wynikiem biopsji pozwalją ocenic, czy mozna zmiane obserwoawć, czy wymaga ona usunięcia operacyjnego