Wyniki badania czynnika wzrostu IGF somatomedyna C

Witam.Dzisiaj odebrałam wyniki badania czynnika wzrostu IGF somatomedyna C mojego synka. Zakres referencyjny to 25-101. Wynik badania to 139,8 ng/ml.Chciałabym się dowiedzieć o czym świadczy taki wynik. Dodam że dziecko ma 1,5 roku a waży 7,400 . Jak na,swój wiek jest bardzo mały .
Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę udać się do lekarza zlecając ego powyższe badanie.