Wyniki badania nasienia u 34-latka

Witam mam pytanie,odebrałem wyniki nasienia i nie wiem czy jest pozytywny;Barwa-mleczna,zapach-swoisty,objętość ejaku atu-1 70,odczyn ph-7,6.liczba plemników w 1 m-131 60,liczba plemników w ejaku acie-223 72,liczba komórek okrągłych-4 40,plemniki żywe-89,plemniki martwe-11,Test hypoosmotyczny HOS-80.Z góry dziękuje za odpowiedz.

Piotr Pilarski

Nie mozna zinterpretować wyniku gdyż zapis jest nieczytelny oraz nie podał Pan jednostek.

Pozdrawiam.