Wyniki badania wzorku u 6-latka

Witam,otrzymalam wyniki komp.badania wzroku u prawie 6letniego syna,z zaleceniem kontroli w poradni.nie wiem co znacza wyniki,prosze o interpret.AVE-SPH 0,75,CYL 0,50,AX172.AVESPH 0,75,CYL 0,25,AX25.PD:59.CZy wada jest duza?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Badanie komputerowe wzroku wykazuje pewne odchylenia od stanu prawidłowego, ale należy pamiętać, że podstawę stanowi badanie przeprowadzone przez lekarza okulistę. Pozdrawiam.