Wyniki cholesterolu u 35-latki

jestem kobietą i mam 35 lat .oto moje wyniki cholesterol całkowity 262; cholesterol HDL 57,4; CHOLESTEROL LDL177,68 ;

Witam serdecznie,
Pani wyniki są nieprawidłowe. Pierwszym krokiem powinno być usunięcie z diety produktów zawierających tłuszcze zwierzęce, zwiększenie aktywności fizycznej, oraz jeśli jest nadwaga - należy ograniczyć liczbę przyjmowanych kalorii. Proszę także pamiętać, że zaburzeniom lipidowym sprzyja nieprzestrzeganie zasady regularnych niewielkich posiłków.