Wyniki krwi a podejrzenie choroby tarczycy

Mam 37 lat i 4 zmiany na tarczycy. Wynik biopsji: w badanym materiale płaty nabłonka pęcherzykowatego w części wskazującego cechy metaplazji kwasochłonnej, krople koloidu, makrofagi, dość liczne komórki zapalne głównie limfocyty. Wole guzowate z towarzyszącym limfocytarnym zapaleniem tarczycy II/VI. Pozostałe badania mam w normie: TSH 1.13 (0.27-4.20), FT3 3.33 (2,00-4,40), FT4 1.24(0.80-1.70), anty TG 67,97 (4,5-115,00), anty TPO 28,22 (0,00-35,00). Stale jestem zmęczona, senna, poddenerwowana, wypadają mi włosy, dużo przytyłam. Czy takie wyniki krwi wykluczają chorobę tarczycy?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna dalsza diagnostyka i wizyta u endokrynologa same wyniki badań hist pat wskazuje na chorobę tarczycy