Wyniki przyrostu bHCG i ustalenie wieku ciąży

Witam, moja ostatnia miesiączka była 7 października, owulacja była najprawdopodobniej 24-25 pażdziernika, 11.11 zrobiłam test ciążowy, który nic wykazał, 18.11 powtórzyłam test i wyszła blada druga kreska, w tym samym dniu zrobilam badanie hcg i wyszło 277.5, po 51 godzinach było już 806. Czy to są prawidłowe wyniki i który byłby to już tydzień ciąży?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wyniki są prawidłowe. Tydzień ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Oznacza to, że 11.11 był to początek 6 tygodnia ciąży.

Pozdrawiam.