Wyniki TK kręgosłupa bo wypadku samochodowym
Wyniki TK kręgoslupa bo wypadku samochodowym . To coś poważnego? Miernie nasilone zmiany zwyrodnieniowe krążków międzykręgowych l4/l5 l5/s1 z uogolnionym wypukleniem. Na poziomie l5/s1 stwierdzono cechyb tylnobocznej prawostronnej wypukliny krązka miedzykregowego modelującej worek oponowy i przewezającej prawy zachylek boczny . Otwory międzykregowe prawidlowej szerokości

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Wynika badania TK kręgosłupa świadczy o chorobie krążka międzykręgowego czyli dyskopatii oraz o zmianach zwyrodnieniowych.
Proszę udać się do lekarza neurologa lub neurochirurga w celu konsultacji.
Pozdrawiam.