Wypadanie odbytu u 10-letniego synka

Witam Mój 10letni synek od 8 lat choruje na wypadanie odbytu.Miał wykonane 2 razy obstrzykiwanie.Był rehabilitowany ale zaczął krwawić i bolało go w środku. lekarz stwierdził że ma wiotkie zwieracze i ziejący odbyt.Jak to się leczy?

Lek. Tomasz Budlewski

odpowiednią rehabilitacja. Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa dziecięcego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.