Wypadanie włosów u nastolatki a źle zbilansowana dieta

Szanowni Państwo. Moja córka ma 17 lat. Ma problem z wypadaniem włosów. Ten problem jest przewlekły - trwa już kilka lat. Na początku myślałem, że jest to problem związany z dojrzewaniem. Myślę, że może to być również związane ze źle zbilansowaną dietą- jest wegetarianką- i tak naprawde je bardzo ubogo. Nie wiem co robić do jakiego ośrodka, specjalisty zwrócić się ? Chodzi mi o konkretne informacje, dane teleadresowe, itp. Bardzo proszę o jak najwięcej informacji. Dziękuję z góry. Robert

warto skonsultować się z dietetykiem, który pomoze zbilansować dietę, dermatologiem i przede wszystkim lekarzem pierwszego kontaktu, który skieruje Państwa na ewentualne badania. Pozdrawiam