Wypełnienie zębów preparatem Herculite

Witam Chciałbym się zapytać czy wypełnienie zębów preparatem Herculite to są dobre wypełnienia.Przy dobrym założeniu plomby ile lat będzie się utrzymywała plomba w zębie. Pozdrawiam

Witam!
Herculite to wypełnienie dobrej jakości, znane stomatologom od lat!Trudno mi powiedzieć,jak długo wytrzyma u Pani,gdyż utrzymanie wypełnienia zależy od wielu czynników... Zakładając,że wszystko zostało wykonane prawidłowo,a ząb zachował sporo własnych tkanek,plomba może wytrzymać wiele lat,nawet ponad 20.. Pozdrawiam.

Najważniejsze przy zakładaniu wypełnienia jest odpowiednie przygotowanie zęba oraz zapewnienie suchości pola operacyjnego. Można to osiągnąć wyłącznie pracując w powiększeniu. Materiał jest sprawą drugorzędną, ale Herculite jest dobrym materiałem.