Wypuklina w obrębie kręgosłupa a rehabilitacja
witam i prosze mi odpowiedziec jezeli w rezonansie kregoslupa w opisie na poziomie l5/s1 widoczna jest przysrodkowa-lewoboczna wypuklina -protruzja krazka przylegajaca do lewego korzenia s1 to czy mozna rehabilitowac sie na materacu wibracyjnym enabio2 dziekuje powodzenia danuta

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Witam,
nie rehabilitujemy opisu rezonansu, który jest jedynie badaniem dodatkowym. Rehabilitujemy Pacjenta po dokładnej analizie problemu klinicznego.
Z opisu materaca na stronie producenta wynika, że można go stosować w bardzo wielu schorzeniach, również w chorobach kręgosłupa. Uważam, że trzeba uzupełnić wywiad chorobowy i zbadać Panią przed rozpoczęciem jakiejkolwiek terapii.