Wyrastanie ósemki a grzybica

Witam, pół roku temu brałam antybiotyki na wyrzynającą się ósemkę. Wyszło ich jakieś 4 w ciągu pół roku, ponieważ musiałam odłożyć zabieg usunięcia, potem zaczęły mnie trapić problemy z dużym zapotrzebowaniem organizmu na cukier. Domyślam się, że może to być jakaś grzybica jelit, ostatnio zmagam się też z grzybicą pochwy (stwierdzoną przez ginekologa). Czy dotyczy mnie w takim wypadku grzybica ogólnoustrojowa? Jakie badania powinnam wykonać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza ginekologa. Co do usunięcia ósemek proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. A czy ma Pani jakieś inne dolegliwości: biegunka, bóle brzucha? na czym polega zwiększone zapotrzebowanie na cukier?