Stan zapalny wyżynającej się ósemki

mam stan zapalny wyzynajacej się osemki .trwa już to4 miesiące bo osemka nie może wyrosnąć jest przykryta dziaslem.Pojde na usuniecie Dostałam tez teraz mocnej suchości oka.Na badaniu wyszło ognisko zapalne miałam bardzo dużo popekanych naczynek.dostalam kropelki dicortineff, posorutin i nawilżająceW morfologii wszystko ok oprócz tego że mam lekko podwyzszone limfocyty,troszkę za mało neutrocytów i lekko podwyzszone eozynofile.Co to może być?Czy to przez osemke?Pasozyty wykluczone magda 27 lat

Witam,
przyczyną może , ale nie musi być wyrzynająca się ósemka.
Jeżeli to konieczne to należy ją usunąć , ale po interpretajcę wyników badań proszę zwrócić się do lekarza ogólnego.
Pozdrawiam,