Wysoki poziom cukru i insulina

witam jestem na insulinie zawsze mialem prawidlowy cukier ,od ok 2 tygodni nie moge zbic cukru ponizej 200 ,mam 200-240 wszystko jedno o jakiej porze wziolem więcej jednostek i nic nie pomaga ,czy mogę is do szpitala na ustawienie tak z ulicy czy musze miec skierowanie

Lek. Katarzyna Szymczak

Najlepiej byłoby gdyby najpierw poszedł Pan do swojego diabetologa, żeby on zmodyfikował dawki insuliny. Jeśli to niemożliwe to do szpitala konieczne jest skierowanie.
Pozdrawiam