Wysoki poziom prolaktyny a mdłości

mam wysoki poziom prolaktyny,czekam na badanie komputerowe glowy czy poziom prolaktyny ma wplyw na to ze mam mdlosci i jest mi codziennie nidobrze, szczegolnie rano ,zaraz po przebudzeniu,to jest bardzo meczace,robilam gastroskopie zoladka i jest wszystko w porzadku,prosze o rade ,co mam robic ,wszystkie inne badania tez sa dobre

Nudności mogą wynikać z hiperprolaktynemii, trzeba rozpocząć leczenie. Proszę pamiętać, że powinna Pani spać 8 godzin w kompletnie ciemnej sypialni, to pomaga.