Wysokie tętno i stosowanie blokerów

Witam serdecznie. Mam problemy jak wcześniej wspominałam z wysokim tętnem max zanotowane 154 bez wysiłku nagle sie pojawia i nagle znika. Ostatnie notowania z 7 dni:ciśnienie 90/60tetno120,140/110tet135, 121/91te125,114/85te114,115/85te142,155/102t88. Dostałam blokery 50mg/ metoprololtartat, możliwa ablacja.mam gruczolaka hormonalnego na przysadce rownież biorę leki.Jestem zmęczona, zawroty głowy serce bije jak i kiedy chce. Proszę o pomoc DZIĘKUJE SERDECZNIE!!

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, do pełnej interpretacji konieczna jest pełna znajomość `pani stanu klinicznego, rodzaju i wielkości gruczolaka oraz zapisu graficznego ekg w trakcie napadu, oznaczenie stężenia hormonów tarczycy. Proszę skonsultować się z endokrynologiem i kardiologiem, który po pełnej ocenie Pani stanu będzie mógł wskazać dalsze postępowanie lecznicze. Pozdrawiam.