Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 7 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wystąpienie krwawienia podczas zażycia trzeciej tabletki antykoncepcyjnej przed końcem opakowania

Witam, od około 3lat zażywam tabletki antykoncepcyjne. Ostatnio (przy trzeciej tabletce do końca opakowania) wystąpiło u mnie krwawienie (które powinno pojawić się około 7 dni później, mniej więcej w 3-4 dniu przerwy), które trwa już 9dni i nie wydaje się żeby miało przestać. Czy to coś "normalnego" przy zażywaniu tabletek, czy raczej powinnam się martwić?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy