Wysypka na twarzy u 6-miesięcznej córki a możliwość uczulenia na gluten

Zaczelam podawac mojej córce 6 miesiecznej pół łyżeczki kaszki manny na 100 ml jarzynowego przecieru co 2 dzien a pdaje juz 10 dni i bylo ok .Dzisiaj dostała wysypki na twarzy wyglądającej jak atopowe zapalenie skóry czy to może być uczulenie na gluten i jak długo d może ja mieć .Dodam ze wczoraj była szczepiona na grużlice i ze karmnie piersia

Magdalena StusiĹska

Taka wysypka po 10 dniach raczej nie jest związana z kaszką- czy dodawała Pani jeszcze coś nowego do diety? Być może Pani spożyła coś, co spowodowało wysypkę u dziecka (cytrusy? ostre przyprawy?)