Wysypka po stosunku bez zabezpieczenia a podejrzenie AIDS

Witam, 1,5 tygodnia temu odbyłem stosunek bez zabezpieczeń z nie dokońca znaną mi osobą... Na drugi dzień na penisie wyszła wysypka, zeszła po 4 dniach gdy posmarowałem maścią chlorchinaldin. 3 dni po wszystkim zachorowałem, nalot na migdałach, gorączka, ból głowy, wziąłem antybiotyk, wyzdrowiałem bardzo szybko i teraz po 1,5 tygodnia znowu te same objawy. Obawiam się na jgorszego, proszę o wstępną diagnoze. czy to AIDS?

Piotr Pilarski

Istnieje taką możliwość. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. W Pana sytuacji konieczna jest diagnostyka w kierunku zakażenia hiv.

Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Na pewno nie są to objawy zakażenia HIV. Proszę zgłosić się do wenerologa. Bez oceny zmian skórnych i przeprowadzenia badania nie jestem w stanie postawić diagnozy.