Wywoływanie wymiotów raz dziennie po posiłku

Czy wywoływanie wymiotów raz dziennie, by nie przytyć można uznać za normalne? Lubię jeść, ale nabieram masę i mam taki sposób.
ponad rok temu

Witam!
Niestety tego typu zachowania nie mogą zostać uznane za normalne. Systematyczne wymioty mogą bowiem doprowadzić do groźnych zaburzeń elektrolitowych i kwasowo-zasadowych, owrzodzeń jamy ustnej przełyku i gardła.