Wzdryganie podczas snu u 5-dniowej córki

Tata.mam 5 dniowa córkę podczas snu wzdryga się chodz zadnego bodzca zewnetrznego niebylo typu halas czy to jest normalne,mogę dodać porod trwał 12 godzin

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości szczegółów: jak było w szpitalu, jaka ocena dziecka w skali Apgar itp? + oczywiście badanie lekarskie. Proponuję poprosić pediatrę o wizytę domową i koniecznie powiedzieć o wszystkim położnej która już powinna u Państwa w domu się pojawić.