Z czego mogą wynikać moje objawy?

Lekarz zwala to na stres . Czy tam może byś skutki mojego zmartwienia się. Na przełomie listopad i grudnia zaczęła boleć mnie klatka piersiowa poszedłem do rodzinnego A on stwierdził refluks żelondka zrobiono gastronomię niczego nie wykazał po kilku dniach bol w klatce ustąpił do tego powiem że bardzo się bałem że to coś poważnego ale wynik krwi niczego nie wykazał lecz potem przyszło gorsze bol glowy który był bardzo upierdliwy 2 tygodnie bol był nie do zniesienia nie nasila się ani rano ani wieczorem gdy wstawalem rano bol glowy powracał dopiero po 20-30.minutach bol glowy po w ciągu 3 miesięcy stawał się coraz słabszy aż ustal nie raz tylko mnie pobolewa głowa A do tego teraz dretwieja mi ręce nogi plecy na środku taki placek i nadbrzusze czuje jak by to nie była moja Skura byłem i okulisty ponieważ czułem taki jak by ucisk na oczami neurolog stwierdził że nie mam żadnego guza w głowie ani nic ponieważ moje dno oka nie jest opuchnięte A moje bole glowy powstają z mojej nadwagi i obciążenia kręgosłupa do tego także mój wzrok jest osłabiony podobnie też prze właśnie to że jest otyły bo odcinek szyjny naciska itd i stać też są te dziwne czarne kropki tak zwane mroczki neurolog uspokoił mnie i powiedział że to nie możliwe żeby to był guz ani inne cholerstwo ponieważ bol by nie ustąpił do tego wysłała mnie do kardiologa by sprawdzić moje ciśnie okazało się że mam lekkie nadciśnienie i muszę je zwalczyć sportem i zdrowa dieta do tego moje stres strach to wszystko potęguje i możliwe dlatego nie raz czuje się jak bym mnie paliło mnie tylu glowy A także nie raz jak leżę czuje gorąco czoło jak bym mial goraczke a i nieraz mam podwyszona temperaturę 36.9-37 Moje pytanie jest takie Czy to wszystko prze moja nadwagę i moje zmartwienie się A i Jeszce jedna sprawa nie raz jak patrzę w dal jak gdzie idę lub jade autem i stane czy jak by mi sie ziemia odalała ale to też zostało zwalone na mój kręgosłup i moja nadwagę do tego dodam że moje ciśnie to 90-150/160 I Moje ostanie pytanie mam skierowanie na tomografia komputerowa glowy neurolog mi to dał po konsultacji z psychologiem tylko ostrzegł że te badania które robię mogą żal na mnie wpływać i żeby do zrobił jak będę pewny Ponieawaz miałem już Tomografoe zatok obocznych i jakos innych nie pamiętam Rtg calego kregoslupa

Do pełnej konsultacji Neurologicznej, do badań kontrolnych, Niejasny obraz, z relacji Jaki stan ogólny i wyniki badań laboratoryjnych, stany zapalne ? Inne schorzenia, nadwaga, nadciśnienie! ? Tryb życia, przeciazenia kregosłupa!! Bardzo istotna ocena nastroju, snu, problemów, trybu życia, aktywności, diety , Czy nie ma zaburzeń hormonalnych ? zaburzenia miesiączki, niedoczynność tarczycy, anemia , inne niedobory witamin, elektrolitów?? Czy dużo stresów, napięcia emocjonalnego, Jaki sen? Jak gimnastyka, sport, aktywność życiowa i zawodowa? Czy nie ma wad postawy ?
Bardzo ważny spokój, rozmowa z Lekarzem ale koniecznie też z bliskimi osobami, szukanie pomocy, relaks ale i atywność codzienna!
Niezwykle ważna zdrowa dieta, sen, aktywność fizyczna! muzyka, czytanie. Spacery z dzieckiem, na słońce! Suplementacja witaminy D i witamin B, żelaza, Na pewno będzie powoli coraz lepiej, czego Pani serdecznie życzę! Pozdrawiam i zapraszam ABC ZDROWIE
Do pełnej konsultacji neurologicznej, kontrola ciśnienia krwi i pulsu, ocena badań krwi, innych wyników. Istotna też ocena nastroju, snu, problemów, trybu życia, aktywności, diety , Czy nie ma zaburzeń hormonalnych ? Czy dużo stresów, napięcia emocjonalnego, wada postawy ? zaburzenia snu ? Jaki Wywiad rodzinny ??Pozdrawiam