Z czego może wynikać taka bezsenność?

Witam....Mam dość duzy problem z tym pradem ponieważ spotyka mnie to nawet gdy siedzę i tak naprawdę nie dotykam żadnych przedmiotów. Trwa to już 3lata tylko w okresie zimowym gdy wilgotność powietrza jest 0%, Więc tak przy pierwszym porażeniu straciłem przytomność i był szpital z którego wyszedłem chwilę po tym jak mnie przyjęli. Chcieli mnie zamknąć w warjatkowie w Łodzi,bez badań stwierdzili, że jestem nietrzeźwy. Tej samej nocy w innym szpitalu miałem robione badania na obecność substancji narkotykowych,nie wiem co to ma wspólnego z prądem. Badania wyszły negatywnie ku ich zdziwieniu. Wtedy skierowali mnie do domu i podali parę instytucji gdzie mogę się udać. Oczywiście nic z tego nie wyszło byłem zbywany z jednych do drugich aż zrobila się wiosna. Powtarza się to każdego roku lecz nic nie robię tym nie wiem od czego zacząć. Dodam bo muszę.......nie śpię już w sumie 3 rok. Moj sen to od godziny do dwuch na dobę nieraz tylko 2dni w tygodniu. Droga sprawa , to już wiem i sam badalem nie jest to napięcie z gniazdek czy źle uziemienie tylko promieniowanie z DVB-T bądź z telefonu - te drugie dużo słabsze. Kolejna sprawa w moim przypadku to po wypadku mam dużo obcych ciał w sobie(opiłki metalu) które dosłownie przyciągają mnie gdy mi sniezy obraz. Kolejna to zawód który wykonuje - elektromechanik.... Proszę o pomoc bo już nie daje rady. Szpitale robią ze mnie glubka. Dużo czytałem waszych komentarzy dlatego piszę tutaj... dziękuję pozdrawiam.

Dzień Dobry Panu:)

Warto byłoby skontaktować się osobiście z Poradnią Leczenia Zaburzeń Snu, celem diagnostyki zasygnalizowanych przez Pana symptomów.

Z życzeniami dla Pana pomyślności w dotarciu do źródła niepokojących Pana doznań,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605