Z czego może wynikać taki stan?

Witam Od 11 lat choruje na depresję i jestem pod opieką psychologa i psychiatry,prowadzę normalne jak mi się dotąd wydawało życie,mówię wydawało ponieważ od prawie 2 lat popadam w stan który trudno mi zrozumieć,podczas jazdy autobusem czy w ogóle podczas kontaktu z ludźmi zdarza mi się sytuacja ,że mam wrażenie że ludzie mnie obgaduja i się ze mnie śmieją,ostatnio np podczas jazdy pociągiem miałam wrażenie że dwie dziewczyny o mnie plotkuja i zwróciłam im uwagę ,jak się potem okazało niepotrzebnie bo ich rozmowa mnie ani trochę nie dotyczyla,najgorsze jest to że tylko ja to słyszę nikt poza tym ,przez to "niby obgadywanie" miałam nawet próbę samobójczą ,coraz częściej miewam stany lękowe jestem rozdrazniona,zaczęłam czytać książki przez co nie chce mi się nic innego robić tylko czytać,zaczynam myśleć o przyszłości w czarnych barwach,teraz przez pandemie nie chodzę ani do psychiatry ani psychologa co absolutnie niczego nie ułatwia Proszę o radę z czego to może wynikać bo ja już naprawdę nie wiem

Witam! Trochę za mało danych dotyczących Pani podejrzeń co do obgadywania lub zwracania szczególnej uwagi otoczenia. Powinna Pani porozmawiać ze swoimi terapeutami (psychiatra, psycholog), przedstawiając im szczegółowo problem - być może diagnoza jest mało precyzyjna. Epidemia nie powinna opóźniać wyjaśnienia sprawy - są konsultacje online. Powodzenia W. Łuczkowski.