Z czego może wynikać to uczucie niestabilności?

Od miesiąca mam lekkie zawroty głowy a właściwie to uczucie niepewności i niestabilnosci. Rok temu urodziłam dziecko przez cc. Zrobiłam morfologie krwi, tsh, glukoze, alt, aspat i czynnik krzepliwosci. Badania są dobre. Badanie okulistyczne też dobre. Dno oka bez zmian chorobowych. Mam pytanie czy to uczucie niepewności i niestabilnosci to objaw np.guza mózgu i potrzebna jest dalsza diagnostyka czy poprostu zmęczenie wynikające z nieprzespanych nocy?.

Witam! Należy wziąć pod uwagę podłoże nerwicowe. Przytoczone przez Panią objawy mogą być spowodowane zaburzeniami emocjonalnymi (lęk, niepokój wewnętrzny i inne). Proponuję kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego - zaproponują odpowiednie postępowanie (psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/lękowymi). Powodzenia W. Łuczkowski.