Z czego wynikają moje objawy sercowe i duszność?

Dzień dobry, mam 22 lata, od 2 lat zdiagnozowaną niedoczynność tarczycy spowodowaną Hashimoto. Przyjmuję euthyrox 25. Poziom tsh 0,93, ft3 3.2, ft4 1,0. Od okoła miesiąca temu pojawiły się u mnie dziwne ataki - duszność, kołatanie serca,robi mi się słabo i mam zawroty głowy. Nie mogę usiedzieć na zajęciach (studiuję weterynarię - 3 rok). Od lekarza rodzinnego dostałam concocor 1,25, kołatanie serca uspokoiło się trochę, ale pozostałe objawy są nadal. Byłam u kardiologa ekg i echo serca w porządku. Wyniki morfologii w normie. Pozostałe wyniki - poniżej normy wit d3. Sód, potas, wapń, magnez oraz kortyzol w normie. Do kogo jeszcze mogę się udać, żeby wyjaśnić co się ze mną dzieje. Opisane dolegliwości bardzo utrudniają mi codzienne funkcjonowanie i naukę. Bardzo proszę o pomoc.

Zawroty głowy mogą mieć wiele przyczyn, powinny być skonsultowane przez neurologa, który szczegółowo zbierze wywiad -ustali jaki mają charakter i ewentualną przyczynę. Leczenie ich jest często skuteczne, choć zależy od przyczyny i innych towarzyszących objawów.