Zabieg podniesienia owalu twarzy u 51-latki

jaka powinna być przerwa między zabiegiem podniesienia owalu twarzy /nie wiem jaką metodą, ponieważ nie byłamna jeszcze na konsultacji u Pani Doktor/, a zabiegiem zamykania popękanych naczynek, do tego jeszcze usuwanie przebarwień. Jaka też jest kolejność wykonywania tych6 zabiegów. Z góry dziękuję za odpowiedź

Witam,

Wszystkie zabiegi laserowe powinny być wykonane w pierwszej kolejności. Zabiegi o typie liftingu czy wypełnień z użyciem kwasu hialuronowego wykonujemy po całkowitym wygojenia obszaru skóry poddanemu zabiegów laserowych,

pozdrawiam
Katarzyna Mudel

Witam na te pytania najlepiej odpowie lekarz , do którego uda się Pani na konsultację. Ustali kolejność zabiegów po obejrzeniu stanu skóry i przeprowadzeniu wywiadu z Panią.

Zabiegi na naczynka i przebarwienia zazwyczaj wykonuje się w serii i odstęp między zabiegami jest uzależniony od metody waha się między 7-10dni , a 1 miesiąc.