Zaburzenia i błyski w oczach a odklejanie się siatkówki

Mialam dzis kikunastominutowe zaburzenie widzenia w jednym oku, pojawil sie taki błysk na oku ze przez 20 minut słabo tym okiem widzialam Co to moze byc, nadmieniam ze bylam wtedy po nie bardzo duzym wysilku fizycznym orza mam podwyzszoną prolaktyne prawie 10 krotnie, przyjmuje na to leki . Czy to oznacza np odklejanie sie siatkówki?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do okulisty. Objawy odklejania siatkówki to błyski pojawiające się przed oczami, zarówno w dzień jak i w nocy oraz przesuwające się w polu widzenia czarne muszki, kropki, a także zaburzenia widzenia.
Pozdrawiam