Zaburzenia miesiączkowania a przyczyna obecności krwi w śluzie pochwy

Witam, Mam 23 lata i mam problemy hormonalne dlatego żeby mieć miesiączkę biorę tabletki na jej wywołanie... Ostatnią miesiączkę miałam 20-25.06.2015 r minął tydzień a dzisiaj pojawił się śluz z krwią. Z narzeczonym współżyjemy nie zabezpieczamy się, w ciążę podobno zajść nie mogę więc jeśli to nie to to co ? Pozdrawiam. A.

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze udać się do ginekologa, niezbędne badanie ginekologiczne.