Zaburzenia miesiączkowe od czasu operacji bariatrycznej

Witam, 04.12.2018r mialam operacje bariatryczna. (Od okolo roku biore tabletki anty.) .. od czasu operacji mam zaburzenia miesiaczkowe. Albo dostaje w trakcie brania tabletek, albo to tylko takie plamienia. Czy to ma zwiazek po operacji? Kiedy mniej wiecej sie unormuje?

Raczej ma to związek z redukcją masy ciała i zmniejszeniem ilości tkanki tłuszczowej. Proszę swoje wątpliwości przedyskutować z ginekologiem prowadzącym, być może wymaga Pani dostosowania antykoncepcji do aktualnej sytuacji zdrowotnej.