Czy mogę mieć operację bariatryczną?

Dzień dobry raz jeszcze . Piszę ponownie, ponieważ moje poprzednie pytanie zostało odrzucone ze względu na brak szczegółów. Chcę się dowiedzieć , czy mam szansę na przeprowadzenie operacji bariatrycznej. Jestem kobietą .Mam prawie 49 lat.W tej chwili ważę około 66 kg.Mój wzrost-155 cm.Niedawno znów udało mi się schudnąć około 13 kg, ale widzę , że kilogramy znowu wracają. Całe życie borykam się z nadwagą. Tyję i chudnę na przemian. Mam problemy z poziomem cukru we krwi ( stan przedcukrzycowy), za wysoki cholesterol , biorę też leki na nadciśnienie.W swoim życiu schudłam już około 75 kg , które za jakiś czas ponownie wracały. Mam problem z utrzymaniem prawidłowej diety. Miewam napady głodu, zwłaszcza na słodycze.Wtedy po prostu się objadam.Myślę , że mój żołądek jest już bardzo rozciągnięty i stąd te ciągłe napady głodu. Kiedy się najem i czuję się pełna , zasypiam. Jestem słaba , apatyczna i nic mi się nie chce. Poza tym mam problemy z kręgosłupem. Jestem po operacji kręgosłupa szyjnego odcinek C5-C6. Ale bóle nadal są nie do zniesienia. Wciąż łykam środki przeciwbólowe , tramal 100 mg i accordeon 10 mg. Od tych wszystkich tabletek mam już coraz częściej bóle żołądka. Jestem już tym wszystkim bardzo zmęczona. Chciałabym to zmienić. Czy w mojej sytuacji mam szansę na przeprowadzenie operacji bariatrycznej ? Proszę o odpowiedź. Bardzo mi zależy, bo już sobie nie radzę. Nie wiem , czy kiedy znowu przytyję , będę w stanie jeszcze o siebie zawalczyć.

Jeżeli sama Pani sobie nie poradzi, to proponuję wybrać się do specjalisty po pomoc.