Czy miałabym szansę dostać się na operację zmniejszenia żołądka?

Dzień dobry. Mam prawie 49 lat. Całe życie borykam się z nadwagą lub otyłością. Chudnę i tyję na przemian. Teraz moja waga wynosi chyba około 65-66 kg. Trochę ostatni schudłam. Jednak wciąż zmagam się z nadmiernym apetytem,zwlaszcza na słodycze. Jem czasem jak szalona. A mam stan przedcukrzycowy. Przynajmniej tak było jakiś czas temu. Ostatnio nie robiłam badań. Po każdym z takich napadów obżarstwa, głównie słodyczy, zasypiam. Kiedy się budzę, mam bardzo gorzki smak w ustach. Mam opuchniętą twarz i dłonie. Poza tym mam problem z kręgosłupem. Jestem po operacji kręgosłupa szyjnego. Mimo to, wciąż odczuwam ogromne bóle całego kręgosłupa. Wciąż biorę tramal 100 mg. Bolą mnie też bardzo nogi. Wiem, że jedząc, tak jak teraz za trochę znów przytyję. Tylko nie wiem do jakiej wagi. I nie wiem, czy dam radę kolejny raz wziąć się za siebie i schudnąć. Jestem tym już bardzo zmęczona. Czy miałabym szansę dostać się na operację bariatryczną zmniejszenia żołądka? Danuta

Jeżeli sama Pani sobie nie poradzi, to proponuję wybrać się do specjalisty po pomoc.